Warsztaty

Tworzenie ozdób z foamiranu nabiera popularności. I w tym niema nic dziwnego.
To wspaniały i bardzo wdzięczny materiał. Nim można zastąpić kwiaty papierowe i tekstylne. Głównymi zaletami foamiranowych ozdób jest plastyczność i wodoodporność, czyli takie kwiaty dobrze trzymają formę, nie boją się wody i zgniatania. W robocie foamiran łatwo się formuje i koloruje. Dzięki swoim właściwościom pozwala na uzyskanie bardzo realistyczny wygląd kwiatów.

Bardzo często kwiaty z foamiranu są ozdobami do włosów i ubrań. Świetnie się prezentują w bukietach i jako pojedyncze kwiaty w wystroju wnętrz i jako dekoracje świąteczne i okazjonalne. Są bardzo praktyczne i wytrzymałe dlatego dobrze się nadają do rekwizytu do foto- i wideo sesji. Kwiatki z foamiranu również dobrze się prezentują na kartkach i innych ozdobach. Drobne i nawet duże kwiaty nadają się do wykorzystania w tworzeniu biżuterii.

Foamiran daje niezliczone możliwości do kreatywnych inspiracji. Tak że jeśli lubisz kwiaty, ozdoby z nich i stosujesz je w swoim rękodziele naprawdę wartą zapoznać się  bliżej z foamiranową „kuchnią”.

Wszystkich interesantów zapraszamy na WARSZTATY TWORZENIA KWIATÓW Z FOAMIRANU. O tematach i  terminach w twoim mieście można się dowiedzieć tu i tu.
Kalendarz wydarzeń

Jeśli jeszcze nie prowadzimy warsztatów w Twoim mieście możesz się umówić na warsztaty on-line. Chętnie się dzielimy swoim doświadczeniem. Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami 🙂

Reklamy